eta7 devir işlemleri, eta v8 sql devir işlemleri
eta7 devir işlemleri, eta v8 sql devir işlemleri
eta7 devir işlemleri, eta v8 sql devir işlemleri
eta7 devir işlemleri, eta v8 sql devir işlemleri
giriş ol
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 Üye Ol
 Şifremi Unuttum

DERELİ BİLGİSAYAR TEMEL VE İLKELERİ

        Dereli Bilgisayar temelde çizgisi, geniş vizyonu ve ilkeli yaklaşımlarıyla Bilgisayar sektöründeki diğer firmalardan kolayca ayrılır. At gözlükleriyle körü körüne bir tarz ve ürüne bağlanmak değil Türkiye ve dünya gerçeklerini değişen teknoloji ve zaman içinde mantık ve ticaret süzgecinden geçirerek sağlıklı kararlar alır ve ilkeli çizgisinden taviz vermeksizin sağlam adımlarla hedefine yürür.       

       Dereli Bilgisayar hiçbir zaman basit ifadelerle en büyük olmayı hedeflemez. Dereli Bilgisayar büyümeye de çalışmaz. Hedefi Türkiye'deki en memnun ve en çok müşteri kitlesine sahip olmaktır. Belki en çok müşteri de Dereli'nin olmayacaktır ama Dereli temelde en memnun müşteri kitlesi'ni hedeflemektedir ve politikalarını bu temel üzerine kurmuştur.   

       Dereli Bilgisayar kendisini Değer Katan Bilişim Dağıtıcısı olarak tanımlar. Kendisini hem bilişim hem de hizmet sektöründe görür. Komisyoncu tarzı klasik alış-satış işlemlerinden uzak, dağıttığı ve sattığı ürünlere alış kolaylığı, satış öncesi destek, uygun fiyat, uygun ödeme kolaylığı, zamanında ve hızlı sevkiyat, satış sonrası ürün desteği, arızalı ürünlerde tam garanti v.s. gibi sağlam firma olmasının getirdiği özel avantajları ve değerleri katar.     

      Dereli Bilgisayar sevkiyat departmanından satış departmanına kadar müşteri memnuniyetine kilitlenmiştir. Tüm proje ve çalışmalarını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur.    

        BİLGİSAYAR Sektöründe Tecrübesi ve Uzman Kadrosu ile Dereli Bilgisayar, Değer Katan Satıcı Olarak Sağlam Adımlarla Büyümeye Devam Ederken Sizi De Birlikte Büyümeye, Helal-Bol Kazanmaya Ve Daha Mutlu Yarınlara Ulaşmak İçin Birlikte Çalışmaya Çağırıyor.
 


          "Bizce Önemlisiniz"

sloganı ile kısa vadeli ticari kaygıların tersine uzun vadede müşteri memnuniyetini hedefleyen Dereli Bilgisayar, değer katan toptancı sıfatını müşteri hizmeti ile yorumlamış ve müşteri memnuniyetini referans noktası kabul etmiş, BİLGİSAYAR sektörünün tüm alanlarında müşterilerinin sorunlarını çözegelmiştir.

         "Asıl Sermaye Müşteri Güvenidir"

diyen Dereli Bilgisayar memnun kalmış her müşterinin fahri birer pazarlamacı olduğu bilinci içinde müşterilerine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Dereli Bilgisayar ETA SATIŞ ve SERVİS NOKTASI Telefon: (0212) 238 16 76 - Faks: (0212) 238 16 76
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2010. Dereli Bilgisayar Desing Dereli bilgisayar . .